Trenerzy

Zostało stworzone przez Master Trenerów Reebok University Poland, którzy w latach 2001-2015 tworzyli jedną z najbardziej prestiżowych szkół fitness w Polsce. Podczas swojej działalności RUP przeszkolił tysiące instruktorów, zorganizował kilkadziesiąt Międzynarodowych Konwencji, setki eventów i warsztatów przyczyniając się do rozwoju ruchu fitness w Polsce. Obecnie przedstawiamy projekt , którego celem jest kontynuacja dotychczasowej działalności szkoleniowej.

Fitness University to szkoła otwarta na wszelkie trendy w światowym fitness i zajmująca się tworzeniem programów do potrzeb efektywnego bezpiecznego treningu w oparciu o badania naukowe i wiedzę z biomechaniki i fizjologii. Różnorodna oferta, którą proponujemy, profesjonalizm i doświadczenie szkoleniowców oraz współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin nauki i sportu daje możliwość stworzenia ścieżki rozwoju dla kreatywnych, wszechstronnych i ambitnych trenerów fitness.

NASZE DOŚWIADCZENIE TWÓJ SUKCES

 

ROBERT CZECH

Był wspaniałym człowiekiem, pełnym pasji, uśmiechu i energii... Był Trenerem Reebok, szkoleniowcem i prezenterem. Ambasadorem firmy Reebok, trenerem personalny. Wieloletnim trenerem Reebok University Poland. Jedynym w Polsce REEBOK SPARTAN SGX TRAINER, REEBOK EASY TONE STEP MASTER TRAINER i trenerem REEBOK FITNESS TRAINER APP. Robert był absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizował się w treningu funkcjonalnym, wzmacniającym, treningu ze sztangą, zajęciach z trx-em i Kettlebells oraz zajęciach interwałowych.

Dzisiaj kiedy jego misja została przeniesiona w inny wymiar, czujemy jak bardzo go nam brakuje, jak ważny był dla każdego z nas. Nie zapomnimy i będziemy  czerpać z jego przykładu. Tak, aby wartości, zgodnie z którymi żył Robert były obecne w naszych sercach i działaniach.

Na zawsze w naszych sercach...Pamiętamy!

Ania Wojcieszek

ANIA WOJCIESZEK

Międzynarodowy Prezenter i Szkoleniowiec Fitness, była Tancerka i Choreograf. W latach 2010-2013 międzynarodowy szkoleniowiec programów treningowych Reebok Jukari, od 2013 roku trenerka Reebok University. Wszechstronna, charyzmatyczna, wymagająca względem siebie i innych. Specjalizuje się w formach takich, jak: dance (reggaeton, hip hop, dancehall, house, flow), step, pump, trx, stretching, core, zajęcia dla mam z dziećmi. 100% zaangażowania, niepowtarzalny styl, energia... Ania:)

Angelika Jeżewska

Angelika Jeżewska

Instruktorka fitness od 2005 roku, Instruktor Rekreacji ruchowej ze specjalnościa fitness, od kwietnia 2010 Prezenter, Szkoleniowiec i Trener Reebok University Polska, becnie Trener i Szkoleniowiec Fitness University. Angelika ukończyła liczne kursy w szkołach fitness w Polsce. Bierze czynny udział w licznych konwencjach i warsztatach organizowanych przez Reebok University Poland. Jako nauczyciel posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla zaawansowanych, ale i dla początkujących, a swoją cierpliwością i uśmiechem potrafi każdego zmotywować do regularnych ćwiczeń. Specjalizacje – formy wzmacniające i trening funkcjonalny.

Patryk Tomaszewski

PATRYK TOMASZEWSKI

Magister Politologii; z zawodu Fototechnik; z zamiłowania do sportu - od 2011 roku Instruktor Fitness. Rozpoczynał od tańca nowoczesnego, obecnie jest Trenerem pracującym w Krakowie. Specjalizuje się w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym oraz w zajęciach choreograficznych Dance i Step; dodatkowo zgłębia tajniki zajęć mentalnych. Profesjonalny, pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją i wytrwale dąży do wyznaczonych sobie celów.

ANETA OSTRÓWKA

ANETA OSTRÓWKA

Międzynarodowy Prezenter Fitness, Szkoleniowiec Fitness University, Laureatka II miejsca w konkursie TOP POLISH FITNESS PREZENTER 2012, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness, Instruktor KETTLEBELL FITNESS PKK, Zwyciężczyni dwóch maratonów fitness (2005 i 2006 r.) Fitness Manager w Everest Fitness w Zielonej Górze Autor i szkoleniowiec programów : flowMOTION, Reebok Master Dance, Master Step, 3/4 Step. Prezenter fitness na największych konwencjach w Polsce i zagranicą min.: REEBOK INTERNATIONAL, EU4YA, FIT STYLE , POMIinFITNESS Convention - Neapol, ERUPTION FITNESS – Neapol, iMOVE – Macerata, Days For Fit – Neapol, GET UP Fitness Convention - Montpellier, FITDNEPR - Ukraina

BARTŁOMIEJ KRYNICKI

BARTŁOMIEJ KRYNICKI

Pracownik Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pełni funkcję kierownika specjalizacji fitness, prowadzi również zajęcia na specjalizacji kinezygerontoprofilaktyki i trenera personalnego. Jest bardzo wszechstronnym szkoleniowcem. Autor szkoleń, programów fitness oraz artykułów branżowych. Swoją pasją i zaangażowaniem zjednuje sobie sympatię osób, z którymi pracuje. Od 2001 roku obecny na największych konwencjach fitness w Polsce, zapraszany na międzynarodowe konwencje w Europie. Jest szkoleniowcem Fitness University z zakresu, stepu na wszystkich poziomach zaawansowania, Total Body Choreography, oraz Final Cuts. Były Mistrz Polski i członek kadry narodowej w skokach do wody. Obecnie sędzia międzynarodowy i trener skoków do wody, wychowawca V-ce Mistrza Europy oraz wielu reprezentantów i Mistrzów Polski w tej dyscyplinie sportu

MARTYNA RAPP

MARTYNA RAPP

Mgr Wychowania Fizycznego, absolwentka AWF Warszawa, trenerka akrobatyki. Od 1986 roku rozpoczęła swoją przygodę z Fitness i do tej pory nie wyobraża sobie innej pracy niż w tej dziedzinie. Wielokrotna Miss Fitness Polski, druga Vice Miss Fitness Europy i Świata. Jest niezwykle wszechstronnym trenerem grupowym i personalnym. Trenuje dzieci, młodzież i dorosłych. Szkoli przyszłych instruktorów, jest doskonałym prezenterem, tworzy własne programy treningowe opierając się na swojej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

MONIKA BUKOWSKA

MONIKA BUKOWSKA

Absolwentka AWF w Warszawie. Była lekkoatletka(100m przez płotki).Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Instruktor fitness od 1990r.W latach 2001-2015 członek grupy wyselekcjonowanych instruktorów tworzących RUP, której zadaniem było kształcenie nowej kadry polskich instruktorów i prezenterów Fitness. Specjalizuje się w formach body&mind takich jak: Pilates, Balans Pilates, Body Ball, Zdowy Kręgosłup, Stretching i z tych specjalności prowadzi szkolenia i warsztaty w ramach Fitness University. Występuje na konwencjach fitness jako prezenter. Jej lekcje charakteryzują się dokładnością i precyzją ruchu. Uczestnicy czują się po nich niezwykle odprężeni, rozciągnięci i jednocześnie pełni energii. Na co dzień pracuje w Warszawie w sieci klubów Pure Jatomi H&F jako instruktor fitness i Studio Koordynator. Jest również Trenerem Personalnym pracując z Klientami indywidualnie. Propaguje trening funkcjonalny — pomagający funkcjonować w życiu codziennym.

MARTYNA RAPP

MAGDALENA KRZYŻANOWSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Była Mistrzyni Świata w Akrobatyce Sportowej .Instruktor Rekreacji Ruchowej Fitness od 1995 roku, trener akrobatyki sportowej. Przez 14 lat (2001-2015) Magda współtworzyła prestiżową szkołę Reebok University Poland jako Master Trener ,szkoleniowiec i prezenter .Wszechstronnie przeszkolony trener w FITNEES UNIVERSITY jako szkoleniowiec specjalizuje się formach prozdrowotnych –body&mind.

MARTA KORCELA  height=

MARTA KORCELA

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Sport towarzyszył jej od dzieciństwa, trenowała taniec towarzyski od 9 roku życia. Jako tancerka przez ponad 14 lat uczestniczyła w wielu turniejach tańca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2012 roku, otrzymując tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki. Szczególna radość daje jej prowadzenie zajęć choreograficznych: Dance, Step, Latino, w które wplata elementy tańca towarzyskiego.

Agnieszka Ronge

AGNIESZKA RONGE

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dyplomowany trener lekkiej atletyki i menedżer sportu. Od 1993 roku instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją nowoczesne formy gimnastyki - fitness. Posiada liczne certyfikaty ukończonych szkoleń oraz uczestnictwa w konwencjach i warsztatach w kraju i zagranicą.Członkini kadry narodowej i zdobywczyni wielu medali Mistrzostw Polski i Pucharu Europy w biegach na 60,100,200,400m oraz sztafetach 4x100m i 4x400m. Przez 14 lat szkoleniowiec Reebok University Polska. Specjalizuje się w formach wzmacniających.

EWELINA GODLEWSKA

EWELINA GODLEWSKA

Dyplomowana nauczycielka jogi. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne, z wykształcenia psycholog. Swoje umiejętności zdobywała u najlepszych nauczycieli z Polski i zagranicy na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. Zwolenniczka aktywnego trybu życia, miłośniczka crossFit'u. Propagatorka jogi, jako sposobu na poprawę sprawności fizycznej, oraz nieodłącznego elementu treningu. Autorka poradnika o jodze. Przez przyjaciół i uczniów nazywana "treserką jogi". Dokładna,zaangażowana, ambitna. Za cel postawiła sobie oswojenie Polaków z jogą, by mogli z niej wziąć to co najlepsze.

Karol Zdunek

KAROL ZDUNEK

Trener Crossfit level. 2, , trener personalny, specjalista od gimnastyki kompensacyjno-korekcyjnej, absolwent Warszawskiego AWFu, treningi Crossfit prowadzi w Warszawskim boksie GCW na Gocławiu. Jego celem jest zarażanie pasją do aktywności fizycznej i ukazywanie właściwej drogi rozwoju organizmu poprzez trening, nie zapominając o niwelowaniu wad postawy czy o racjonalnej diecie. W swoich szkoleniach propaguje zdrową filozofię treningu Crossfit i całościowe podejście do organizmu. Interesuje się przygotowaniem motorycznym w sporcie.

MACIEJCHANDRYSIAK

MACIEJ CHANDRYSIAK

Absolwent Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. Absolwent Medycznego Studium Zawodowego na wydziale Technik Masażysta. Od wielu lat związany z tańcem towarzyskim. Jako tancerz uczestniczył z dużymi osiągnięciami w wielu turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Po zakończeniu kariery tancerza zainteresował się Fitnessem Dance oraz Step. Posiada uprawnienia jako Instruktor Nowoczesnych Form Aerobiku oraz Tańca Sportowego. Nieustannie powiększa swoje umiejętności uczęszczając na międzynarodowych konwencjach, szkoleniach oraz warsztatach fitness w Polsce i za granicą. Finalista konkursu prezenterskiego IFA New Talent (Rzym, Włochy), zwycięzca konkursu na prezentera podczas 10 Mikołajkowej Konwencji Fitness w Toruniu, uczestnik konkursu Leaderfit'events (Paryż, Francja). Obecnie pracownik największych klubów fitness w Gorzowie Wlkp. oraz pracownik Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp., na którym prowadzi zajęcia z Nowoczesnych Form Gimnastycznych. Specjalizuję się w zajęciach choreograficznych i wzmacniających